Loading...
Tas ir interesanti

Uzmanību, fotoradari !

Foto: www.flickr.com suvodeb’s photostream

Sabiedrībai ir kļuvis pieejams saraksts ar tām vietām un adresēm, kur ceļu policija tuvākajā laikā ir plānojusi izvietot pārvietojamos foto radarus. Ir nosauktas 142 radaru izvietošanas vietas. Lai arī atbildīgās amatpersonas apgalvo, ka lielākoties radarus paredzēts novietot tā saucamajos „melnajos punktos” – vietās, kur visbiežāk notiek ceļu satiksmes negadījumi, tomēr tā tas nav. Radaru plānotās atrašanās vietas bieži nesakrīt ar Latvijas „melno punktu” vietām un to ir krietni vairāk. NeoGeo.lv piedāvā jums iepazīties ar visām vietām, kur ir plānots izvietot pārvietojamos foto radarus. Dažas foto radaru atrašanās vietas kartē nav atzīmētas, jo sarakstā norādītās adreses ir nepilnīgas. Dažu foto radaru atrašanās vietas iespējams uzrādītas aptuvenas, jo nav pārliecības vai atskaite pa lielceļiem ir uzrādīta no vecās pasta ēkas vai jaunās Mārupē. Klikšņiniet uz kartes un iepazīstieties ar plānotajām izvietojuma vietām. Esiet sagatavoti un brīdināti pirms tiksieties ar ceļu policista labāko draugu – radaru! Saraksts ņemts no nra.lv Fotoradaru karte lielākā izmērā atrodas šeit Papildināts … NeoGeo.lv apmeklētājs Oto iesūtīja tā saucamo “Melno punktu” sarakstu, kuru pievienojām fotoradaru kartei.


VN:F [1.9.22_1171]
Raksta vērtējums: 8.3/10 (36 balsotāji)
Uzmanību, fotoradari !, 8.3 out of 10 based on 36 ratings
55 comments
 1. Ragno

  neko stulbaaku jau Riigas lielie gudrinieki izdomaat jau nevareeja…nav nekas pret tiem radariem ..tachu taadaa daudzumaa…visu ciennu …pastulba ideja…!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Vērtējums: +1 (no 1)
 2. `Dainis

  …….attiecībā par radariem: kādi valsts ierēdņi mums uzspieda par mūsu – nodokļu maksātāju naudiņu radarus, kas savukārt frizēs mūs tos pašus nod – maksātājus, manuprāt vajag izvest no ierindas tos visiem iespējamiem spēkiem……..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Vērtējums: +1 (no 1)
Leave a Reply

Your email address will not be published.