Loading...
Infografika

Infografika: Makaronu ēšanas paradumi Latvijā

Šā gada oktobra beigās pētījumu kompānijas „GfK” veiktā aptauja rāda, ka gandrīz visi Latvijas iedzīvotāji ikdienā ēd makaronus. NeoGeo.lv veica šīs aptaujas vizualizāciju.
Infografika : Makaronu ēšanas paradumi Latvijā

VN:F [1.9.22_1171]
Raksta vērtējums: 9.3/10 (23 balsotāji)
Infografika: Makaronu ēšanas paradumi Latvijā, 9.3 out of 10 based on 23 ratings
6 comments
 1. edgars

  Un kāda tad ir tā atšķirība starp mīksto un cieto kviešu makaroniem? Es arī nezinu…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Vērtējums: +7 (no 7)
 2. Verdi

  Viedoklis:
  Negribās piekrist, ka 98%, jo daudzi paziņas speciāli neēd makaronus, jo tie taisīti no miltiem. Pieļauju ka tādu personu varētu būt daudz vairāk par 2%.
  Ja teiktu ka 98% savā mūžā ir ēduši makaronus, tad tam ticētu vairāk.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Vērtējums: +2 (no 2)
 3. Ske

  Esmu skatījies visādos pavāru portālos, tai skaitā arī itāļu, un šaubos, ka eļļas pievienošana vai noskalošana zem auksta ūdens ir aplamība. Eļļu pievieno, lai makaroni nesaliptu vai vienkārši labākai garšai gan vārīšanas laikā, gan pēc nokāšanas. Un zem auksta ūdens skalo, lai atdzesētu, ja makaroni paredzēti salātiem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Vērtējums: +3 (no 5)
 4. Reinis

  Tā kā infrografikas pasūtītājs ir Dobeles Dzirnavnieks, kas pagaidām neražo pilngraudu makaronus, tad tas jebkādu makaronu neveselīgumu automātiski pasludina par mītu un reklamē saliktos ogļhidrātus, kas protams ir labāki par tīro cukuru, bet tā kā tā pārāk strauji pāstrādājas un asinis īsā laika intervālā piepumpē pilnas ar glikozi, pārslogojot aizkuņģa dziedzeri, kas ar gadiem var izraisīt diabētu un pre-diabētu. Tādēļ jāēd pilngraudu makaroni. Vispirms gan jāsāk tādi ražot!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Vērtējums: +5 (no 5)
 5. Vecis

  Nekad netaisiet infografikus no tvnet žurnaļugu rakstņiem un reklāmmēsliem. Nopietni. Cilvēki jau tvnetā konmentāros izņirgājās.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Vērtējums: 0 (no 0)
Leave a Reply

Your email address will not be published.