Cilvēki

Bēgļu ceļš uz Eiropu


Tas sākās ne šogad, bet jau pirms daudziem gadiem, taču šogad bēgļu un patvēruma meklētāju skaits Eiropā ir sasniedzis vēl nepieredzētu līmeni. Arvien lielāks cilvēku skaits no Āfrikas, Āzijas un Tuvajiem Austrumiem meklē veidus, kā iekļūt Eiropas Savienībā.


Iedzīvotāju skaita izmaiņas Eiropā


Kopš tūkstošgades mijas Eiropa ir piedzīvojusi diezgan intensīvas demogrāfiskās pārmaiņas.


Dziedi, un viss būs labi!


Dažkārt cilvēki dzied dušā, citi dzied līdzi radio mājās vai braucot automašīnā. Vēl citi nopietni vai savam priekam dzied koros. Tātad daudzi cilvēki dzied, vēl vairāk dungo…


Reliģija Amerikas Savienotajās Valstīs


NeoGeo.lv aicina iepazīties ar Amerikas reliģisko iestāžu statistikas asociācijas sagatavoto karti, kurā var redzēt galveno reliģijas piekritēju grupu katrā no ASV apgabaliem.


Aptaujas rezultāti par identiskajiem dvīņiem.


Noslēgusies aptauja, kurā centāmies noskaidrot, vai vēlaties, lai jums būtu brālis (māsa) identiskais dvīnis. Savu viedokli izteica 54 NeoGeo.lv portāla apmeklētāji.


Stjuartes


Lai radītu nelielu priekšstatu par dažu pasaules aviokompāniju stjuartu uniformām, NeoGeo.lv aicina savus lasītājus nelielā fotogrāfiju apskatā.


Izcils vides fotogrāfs


Šoreiz NeoGeo.lv vēlas jūs iepazīstināt ar vienu no izcilākajiem mūsdienu pasaules vides fotogrāfiem Janu Artusu Bertrānu.