Kartes

Dānis radīja savu pasauli


Viss sākās 1943. gadā, kad dāņu zemnieks Sērens Poulsens veica savu lauku nosusināšanas darbus pie Klejtrupa ezera un atrada akmeni, kas pēc formas ļoti līdzinājās Jitlandes kontūrai. Tā kā citas izklaides nacistu okupētajā Dānijā tolaik atrast bija grūti, Poulsens sāka vākt lielus akmeņus ar domu veidot valstu un kontinentu kontūras.


Zemes mākslīgo pavadoņu kartes


NeoGeo.lv piedāvā iepazīties ar Zemes mākslīgo pavadoņu izvietojuma karti.


Kartes no cilvēkiem


Kartes var izvietot, kur vien iegribas un veidot no kā vien vēlas…. Arī no cilvēkiem!


Mācāmies vārdus dažādās pasaules valodās


NeoGeo.lv piedāvā iepazīties un lietot Vārdu karti, ar kuras palīdzību var gan izlasīt, gan sadzirdēt vārdus dažādās pasaules tautu valodās.


Katram ceļojumam sava kontaktdakša


Ja jūs plānojat ārvalstu ceļojumu, pārliecinieties, ka jums ir viss nepieciešamais, lai uzlādētu savas elektroniskās ierīces. Rakstam pievienotā karte parāda, kādas kontaktligzdas un kontaktdakšas lieto katrā pasaules valstī.


Eiropas karte uz mūsu naudas


Gan valstu, gan kontinentu kartes tiek attēlotas uz dažādu valstu banknotēm un monētām. Izņēmums nav arī mūsu nacionālā valūta – eiro monētas un banknotes.


Pasaules politiskā karte pirms 300 miljoniem gadu


Aptuveni pirms 300 miljoniem gadu, tagadējo kontinentu vietā eksistēja tikai viens liels superkontinets – Pangeja. Kāda izskatītos pasaule, ja Pangeja joprojām eksistētu ?