Arhīvs - October, 2010

Latvieša gēns

NeoGeo piedāvā jums iepazīties ar pētījumu, kas veikts 21. gadsimta sākumā un kurā tika noskaidrotas Eiropas tautu haplogrupas.


Konkurss

NeoGeo sadarbībā ar izdevniecību “Jumava” piedāvā konkursu, kura uzvarētājs iegūs savā īpašumā vērtīgu un ģeogrāfisku balvu – “Lielo ģeogrāfijas enciklopēdiju”..


Rīgas neglītāko ēku TOP 10

Aprīļa beigās pie raksta Neglītākā ēka pie Baltijas jūras… NeoGeo lūdza lasītājus izteikt savu viedokli par neglītāko ēku Latvijā.


Zilas acis un blondi mati

NeoGeo piedāvā jums iepazīties ar Eiropas iedzīvotāju matu krāsu karti. Šāda karte tapusi, veicot Eiropas pamatiedzīvotāju ģenētiskās analīzes, kas uzrāda arī matu krāsas gēnu.


Pasaules autoceļi

Pašreiz pasaulē ir 165 valstis un teritorijas (69%), kur ir atļauta braukšana pa ceļa labo pusi un 75 valstis un teritorijas (31%), kur – pa kreiso.


Inčukalna pazemes gāzes krātuve

Inčukalna pazemes gāzes krātuve ir viens no visaugstākās pakāpes riska objektiem Latvijā. Dažkārt, neizprotot šī objekta atrašanās vietu, uzbūvi un darbību, to apvij arī dažādas baumas un izdomājumi.


Tirgus diena

Nelielu, bet brīnišķīgu un pārsteiguma pilnu iespēju mums piedāvā daži augstas izšķirtspējas Googles foto attēlu fragmenti.