Arhīvs - May, 2011

FIB meklē!

NeoGeo.lv piedāvā iepazīties ar informāciju par FIB 26 meklētākiem pasaules teroristiem, par kuru notveršanai sniegto noderīgo informāciju tiek piedāvāta naudas atlīdzība vismaz 1 miljona ASV dolāru apmērā.


Aisbergi

Dreifējoši milzu ledus kalni ir viena no dabas parādībām, kuru reti kāds no Latvijas iedzīvotājiem ir redzējis. Tāpēc NeoGeo.lv sniedz nelielu informatīvu ieskatu par aisbergiem.


Prezentācija: Latvijas, Igaunijas un Dānijas salīdzinājums


Latvijas augstāko amatpersonu un Ārvalstu investoru padomes Latvijā (ĀIPL) augsta līmeņa tikšanās ietvaros 19. maijā Rīgas Ekonomikas augstskolā notika paneļdiskusija „Latvijas jaunā realitāte: Vai demogrāfiskie un fiskālie ierobežojumi ietekmēs strukturālās reformas?”.
NeoGeo.lv sniedza savu ieguldījumu diskusijas prezentācijas „Trīs mazi ciemi Eiropā” sagatavošanā.


NeoGeo.lv atjauno savas lapas dizainu


Neogeo.lv pamazām attīstās un pārveidojas. Joprojām meklējam veidus, kā uzlabot mūsu darbību. Šoreiz lielākas pārmaiņas ir piedzīvojusi mūsu portāla sākumlapa.


Kartes pret ādas vēzi


Mēs Latvijas iedzīvotāji esam apveltīti ar gaišu ādas krāsu. Mūsu vidū ir daudz blondu cilvēku, kā arī netrūkst rudmataino. Daudziem no mums ir zila, zaļa un pelēka acu krāsa, tāpat ne mazums no mums ir rotāti ar vasaras raibumiem.

Visas šīs minētās cilvēku fiziskās un ģenētiskās pazīmes norāda uz to, ka lielai daļai Latvijas iedzīvotāju ir paaugstināts risks saslimt ar ādas vēzi.


Kur dzīvo miljardieri?


NeoGeo.lv piedāvā iepazīties ar ērtu ”Forbes” izveidotu elektronisku vietni, kas ģeogrāfiski uzskatāmi atspoguļo mūsdienu pasaules bagātāko cilvēku izvietojumu un bagātību apjomus.


Pasaules Banka par migrāciju Latvijā


Pēc Pasaules Bankas datiem Latvijā 2010. gadā ir bijis ap 60 000 imigrantu pieplūdums. Vai kāds ir manījis Rīgas ielās klīstam vai Latvijas uzņēmumos strādājot desmitiem tūkstošu uzbeku, kirgīzu, tadžiku un turkmēņu?