Arhīvs - October, 2011

Pazudusī cilts


Kopumā pasaulē pašlaik ir reģistrēts vairāk nekā 200 cilšu, kuras dzīvo bez kontakta ar mūsdienu civilizāciju. Brazīlija, Jaungvineja un Peru ir pasaules valstis, kur nekontaktējošās tautas ir konstatētas visvairāk.


Krustvārdu mīklas


Tiem lasītājiem, kuri ir draugos ar krustvārdu mīklu risināšanu, NeoGeo.lv arī ir radis iespēju gūt gandarījumu, meklējot un rodot atbildes uz krustvārdu mīklu jautājumiem.


Baltais stārķis mīl Latvenergo


Latviju var droši dēvēt par stārķu zemi – pie mums ligzdo ap 5% visas pasaules balto stārķu. Tas uzliek arī pienākumu rūpēties par šo putnu labklājību.


Aptaujas rezultāti par Latvijas nacionālo zivi


Noslēgusies aptauja par to, kura no zivju sugām būtu cienīga saukties par Latvijas nacionālo zivi. Savu viedokli izteica 101 NeoGeo.lv lasītājs.


Vai marsieši aizdeva Zemei naudu?


Pēc Latvijas bankas 2011. gada 30. jūnija datiem Latvijas ārējais bruto parāds ir aptuveni 20 miljardi 571 miljoni latu. Vai tiešām Latvija ir unikāla savās parādu problēmās?


Vides skābums un skābais lietus


Mēs nepārtraukti saskaramies ar vidi, kurai ir lielāks vai mazāks skābums. Kā rodas skābais lietus? Kāda situācija ir Latvijā?


Vai ķīnieši dzīvos Latvijā?


Kas apdzīvos Latvijas zemi pēc 20 vai 50 gadiem? Kas strādās Latvijas uzņēmumos un kops Latvijas laukus? Vai ķīnieši aizpildīs mūsu tautas retās rindas?