Arhīvs - December, 2011

Akcija “Skolas diena”


NeoGeo.lv informatīvi un vizuāli atbalsta Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības akciju “Skolas diena” (notika 2011.gada oktobrī un novembrī)


Aptaujas rezultāti par meteo prognožu ticamību


Noslēgusies aptauja par to, ar kādu ticamības procentu tiek vērtēta pašreiz pieejamās meteo prognozes Latvijai tuvākajai diennaktij. Savu viedokli izteica 64 NeoGeo.lv lasītāji.piegādes maršrutus Latvijas iedzīvotājiem.


Noteikta Latvijas Ziemassvētku vecīša mājvieta


Kā atrast Latvijas Ziemassvētku vecīša mājvietu? Tātad ir nepieciešams atrast vietu, kur ziemā ir visvairāk sniega, viszemākā gaisa temperatūra un kura atrodas tā, ka var nodrošināt visīsākos dāvanu piegādes maršrutus Latvijas iedzīvotājiem.


Seko līdzi zemestrīcēm!


Ar jaunāko informāciju par seismisko situāciju Eiropā un tās apkārtnē mūs nodrošina Eiropas un Vidusjūras reģiona seismoloģiskais centrs. Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai par zemestrīču norisi Eiropā un pasaulē.


Galvenie nāves cēloņi Latvijā


Latvijas Nacionālais veselības dienests uztur „Nāves cēloņu datu bāzi”, kurā reģistrē visu Latvijā mirušo personu nāves cēloņus.Tas sniedz ieskatu arī Latvijas iedzīvotāju miršanas statistikā.


Piebremzēt laiku

1904. gadā austriešu mācītājs Augusts Musgers (August Musger) patentēja kino iekārtu, kas kino skatītājam radīja efektu, ka rādītā darbība filmā ir palēnināta. Kopš tā laika šo efektu pasaulē sauc par palēnināto kustību vai angliski – Slow Motion.


Kā ar matemātikas palīdzību noskaidrot krāpšanos vēlēšanās


NeoGeo.lv piedāvā iepazīties ar vienkāršu matemātisku metodi, ar kuras palīdzību var noskaidrot, vai ir notikušas būtiskas vēlēšanu rezultātu falsifikācijas.