Arhīvs - April, 2013

Kā Norvēģija centās okupēt Grenlandi. I daļa


NeoGeo.lv nedaudz ieskatīsies Grenlandes vēsturē. Pie tam mūsu lasītājiem būs arī interesanti uzzināt maz zināmu faktu par to, kā Norvēģija centās okupēt Dānijai piederošo Grenlandes salu.


Latvijas dziļākie ūdeņi


NeoGeo.lv apkopojis datus par Latvijas un tās tuvumā esošo ūdeņu maksimāliem dziļumiem.


Infografika: Ceļu satiksme Latvijā – 2012


Ceļu satiksmes drošības direkcija ir sagatavojusi infografiku par Ceļu satiksmi Latvijā 2012. gadā. Valsts pēdējos 12 gados no avārijām izglābusi 2119 cilvēku dzīvības.


Neaizmirstams brauciens ar … liftu


Vai brauciens liftā var būt unikāls un neaizmirstams? NeoGeo.lv to pierādīs ar dažu pārsteidzošu pasaules liftu piemēriem.


Ceļošanai bīstamās valstis


Šoreiz NeoGeo.lv vēlas iepazīstināt savus lasītājus ar Kanādas Ārlietu ministrijas analogu Ceļojumu brīdinājumu sarakstu. Šis saraksts piesaistīja NeoGeo.lv uzmanību, jo tas ir publicēts kopā ar karti. Karte šo informāciju padara vieglāk uztveramu un pārskatāmāku.


Nozaudēta bagāža


Kas izmanto aviācijas pakalpojumus, dažkārt saskaras ar nepatīkamu pārsteigumu – galamērķī nav nonākusi pasažiera bagāža vai arī tā ir bojāta. NeoGeo.lv sniegs nelielu apkopojumu par to, kas slikts var notikt ar jūsu aviobagāžu, kāpēc tā notiek, kur tas notiek visvairāk.


Latvijas augstākie kalni


Visi augstākie Latvijas kalni jau sen ir nomērīti un saskaitīti, tomēr NeoGeo.lv sagatavoja apkopojošu informāciju, kas var noderēt gan izziņai, gan ceļošanai un izklaidei. Visus augstākos kalnus var atrast arī kartē.