Arhīvs - July, 2013
Strēlnieku ieroči
Strēlnieku ieroči tiek izmantoti ne tikai visu pasaules valstu armijās, militārajos formējumos, policijā un robežapsardzē, bet arī civilajā dzīvē. Daļā valstu atsevišķu strēlnieku ieroču veidu tirdzniecība ir legāla. Diemžēl realitātē šie ieroči nogalina vairāk cilvēku pilsoniskajā sabiedrībā, nekā kaujas laukā.
Aptauja par piena produktu lietošanu
Noslēgusies aptauja par to, cik bieži tiek lietoti piena produkti. Savu viedokli izteica 95 NeoGeo.lv portāla apmeklētāji.
Tautu pašnoteikšanās tiesības vai separātisms. Katalonija
Šoreiz NeoGeo.lv iepazīstinās ar Spānijas reģionu Kataloniju, kuras centieni uz pašnoteikšanos ir vieni no visreālākajiem mūsdienu pasaulē.
Infografika: Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas process Latvijā
Infografika sniedz skaidras atbildes uz jautājumiem: „Kas ir trešo valstu valstspiederīgais Latvijā? Kādi pienākumi, tiesības un pakalpojumi ir pieejami trešo valstu valstspiederīgajiem? Kāda ir procedūra un iespējas trešo valstu valstspiederīgajiem uzsākt dzīvi Latvijā?”.