Dibinoties Latvijas valstij 20. gadsimta sākumā, bija jāpielieto gan militārs, gan diplomātisks spēks, lai neļautu nevienai kaimiņvalstij piesavināties latviešu zemes. Valsts robežu noteikšanā Latvijai bija gan panākumi, gan sāpīgi kompromisi.
Publisko ūdeņu sarakstā ir 42 Latvijas upes un 207 lielākie ezeri. Publiskie ūdeņi ir arī Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes ūdeņi. Pārejie ūdeņi ir privāti.
NeoGeo.lv ir uzsācis jaunu, Latvijā nebijušu servisu – „Mediju ziņas tuvplānā”.
Servisa galvenais uzdevums ir jebkuras interesantas un ģeogrāfiski piesaistāmas interneta medija ziņas pasniegšana lasītājam ar kartes palīdzību.
It kā pašsaprotama lieta – kartes augšā ir ziemeļi, kartes apakšā – dienvidi, bet, ja izveidosim karti otrādi ar dienvidiem augšā un ziemeļiem apakšā, tā tāpat būs pareiza, jo abos gadījumos tie ir tikai pieņēmumi.
Latvijas kapsētas ir viena no kultūrvēstures mantojuma redzamajām zīmēm. Kartes sastādīšanā izmantota „Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras” publiskās versijas Vietvārdu datubāzes informācija par 1754 Latvijas kapsētām.
Latvijā ir konstatēti apmēram 470 pilskalni, no kuriem 29 ir veikta arheoloģiskā izpēte. NeoGeo.lv piedāvā saviem lasītājiem līdz šim pilnīgāko internetā pieejamo Latvijas pilskalnu karti, kurā ir uzrādīta precīza katra pilskalna atrašanās vieta.
NeoGeo.lv piedāvā jums iepazīties ar visām vietām, kur ir plānots izvietot pārvietojamos foto radarus.
Pievienota papildus informācija arī par tā saucamajiem "Melnajiem punktiem".