Aptaujas rezultāti par Latviju 2011. gadā

Noslēgusies aptauja par to, kādu 2011. gadu NeoGeo.lv lasītāji paredz Latvijai. Savu viedokli izteica 87 NeoGeo.lv lasītāji.
Aptaujas rezultāti par Latviju 2011. gadā


Ar nelielu balsu pārsvaru 2011. gads Latvijas dzīvē tiek prognozētas ar pozitīvām izmaiņām.
Tomēr daudz ir arī cilvēku, kas uz Latviju raugās pesimistiski.

Bieži vien gandrīz katrs optimists vai pesimists ar laiku pieredzes rezultātā tik un tā kļūst par reālistu.
Optimistiska dzīves nostāja tomēr ir labāka. Cilvēkam uzsākot kādu darbību, pesimisms to tikai bremzē un aizkavē. Optimisms turpretī iedarbojas kā antidepresants. No sajūtas vien, ka dzīvē vairāk ir gaišuma, atbrīvojas enerģija un organismā izdalās īpaša viela – dopamīns. Šī viela veicina spēju koncentrēties un arī rada laimes izjūtu. Šo pacēlumu gribas izjust atkal un atkal…
Lai mums visiem 2011. gadā vairāk gaišu domu un ticības sev!

Paldies par dalību aptaujā!
Gaidām jūsu viedokļus nākošajās aptaujās!

Ziņas izveidotas 443

2 komentāri par “Aptaujas rezultāti par Latviju 2011. gadā

  1. Vai šī aptauja pasaka kaut ko konkrētu? Domāju, ka īsti nē. Cilvēks uz jautājumu par nākotni atbildēs tiešā saistībā ar to, kas ar viņu notiek konkrētajā brīdī, konkrētajā dienā. Tāpat vienmēr būs tādi, kas principā atbildēs negatīvi, jo ir neapmierināti ar sevi. Un būs tādi, kas vienmēr atbildēs pozitīvi, jo ir pieņēmuši šādu dzīves formu – smaidīt, lai tur vai kas. Ne vienu ne otru atbildēm nebūs nekāda sakara ar viņu iekšējo “nākotnes analīzi”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu