Kopš 2011. gada Argentīnas pilsoņiem tiek izsniegtas jaunā parauga pases, kurās uz pases aizmugurējā vāciņa ir attēlota interesanta karte. Kartē ir redzama Dienvidamerikas karte, kas parāda Argentīnas atrašanās vietu kontinentā ar Folklenda salām un Argentīnas Antarktikas prasību (Antártida Argentina).
Šī karte ir izsaukusi zināmu interesi un pat ažiotāžu pasaules sabiedrībā.
Pirmkārt, Čīlei, kura ir Argentīnas kaimiņu valsts nepatīk kartes dizains ar paviršām Čīles kontūrām, kuras neatbilst patiesajai situācijai. Čīles teritorija ir attēlota tikai ar pusi no Magaljanesa reģiona, kā arī Čīles Patagonijas apgabals un Čīles salas galējos dienvidos ir izlaistas.
Otrkārt, kartē ir attēlotas Folklendu salas (spāņu: Islas Malvinas), kuras ir teritoriju strīdus objekts starp Argentīnu un Lielbritāniju. Britu pretenzijas uz Folklendu salām ir datētas jau ar 1690. gadu, kad britu kuģotāji šīs salas atklāja. Apvienotā Karaliste kopš 1833. gada gandrīz nepārtraukti ir īstenojusi de facto suverenitāti pār arhipelāgu. Argentīna ir apstrīdējusi šo prasību, jo tā uzskata, ka tai ir bijusi kontrole pār salām jau dažus gadus pirms 1833. gada. Strīds saasinājās 1982. gadā, kad Argentīna iebruka salās, izraisot tā saucamo Folklenda salu karu. 1982. gada 2.aprīlī Argentīna veica militāru operāciju iebrūkot Folklendu salās un nodibinot kontroli pār tām. Lielbritānijas valdība 5. aprīlī nosūtīja jūras spēku vienību, lai uzbruktu Argentīnas flotei un gaisa spēkiem pirms desanta izsēdināšanas salās. Maijā – jūnijā notikušajās cīņās Argentīna tika sakauta. Kauju laikā kopumā gāja bojā 649 Argentīnas un 255 Lielbritānijas karavīri, kā arī trīs Folklenda salu iedzīvotāji. 2013. gadā Folklendu salās notika referendums, kurā piedalījās 92% balsstiesīgo. 99,8% iedzīvotāju nobalsoja par to, lai salas paliktu kā Lielbritānijas aizjūras teritorija.
Treškārt, kartē ir attēlota Argentīnas Antarktīda (spāņu: Antártida Argentina), kas ir Argentīnas pretenzija Antarktīdā. Argentīnas Antarktīda ir apgabals Antarktīdā, uz kuru Argentīna pretendē kā uz savas valsts teritorijas daļu. Tas sastāv no Antarktikas pussalas un trīsstūrveida posma, kas stiepjas līdz Dienvidpolam, ko norobežo 25° rietumu un 74° rietumu meridiāni un 60° dienvidu paralēle. Šis reģions pārklājas ar Lielbritānijas un Čīles pretenzijām Antarktīdā. Nevienam no šiem apgalvojumiem nav plašas starptautiskas atzinības.
Tā lūk Argentīnas valdība ar savu pilsoņu pasēm veido politiku par Argentīnas teritoriju piederību