FIB meklē!

FIB mobilais komandcentrs. Avots: http://www.flickr.com/photos/av8pix

„Noziegumam ir nepieciešams tikai iegansts.”
Aristotelis

Šo ieganstu noziegumam nav grūti atrast. Gan atsevišķam cilvēkam, gan organizācijai, gan valstij. Mierīga sadzīvošana uz planētas nav tuvākās nākotnes prognozēs.

Kā viens no agresijas cēloņiem pasaulē ir terorisms. Un ne tikai tādā izpratnē, kā daudzi no mums to iedomājas.

Ir teiciens:
“Terorisms ir nabaga karš, un karš ir bagātā terorisms.”

Šis teiciens labi ataino vardarbības diapazonu no atsevišķa cilvēka vai cilvēku grupas terorisma līdz veselas valsts terorismam.

Nozieguma ataisnošanai ir arī noderīgs šāds teiciens:
“Viena cilvēka terorists ir cita cilvēka brīvības cīnītājs.”

Un te jau parādās interesantā vārdu spēle:
spiegs vai izlūks;
terorists vai partizāns;
noziedznieks vai brīvības cīnītājs;
slepkava vai varonis.

Liela daļa pasaulē dzīvo ar priekšstatu, ka ir tikai divi viedokļi – manējais un nepareizais. Kamēr tā būs, tikmēr līs asinis. Daudz asiņu….

Lai vai kā, bet daudzu valstu drošības dienesti veic noziedznieku meklēšanu visā pasaulē, tai skaitā teroristu. Nu vismaz no šo valstu skata punkta – teroristu.

Kā viena no vispazīstamākajām organizācijām pasaulē, kas aktīvi meklē teroristus, ir ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB).

Informācijai:


• FIB ir ASV tieslietu departamenta iestāde un dibināts 1908. gadā
• FIB galvenie uzdevumi ir pasargāt ASV no teroristu uzbrukumiem, ārvalstu izlūkdienestiem, novērst spiegošanu, korupcijas apkarošana, aizsargāt ASV prezidenta un pilsoņu tiesības.
• FIB strādā ap 35 000 darbinieku, no kuriem ap 13 000 ir speciālie aģenti.
• FIB 2010. gada budžets – 7,9 miljardi ASV dolāru.
• FIB galvenā mītne atrodas ASV galvaspilsētā Vašingtonā. Visā valstī ir izvietoti 56 galvenie biroji, kā arī vairāk nekā 400 biroju, kas izvietoti mazākās ASV pilsētās.
• Ar 2011. gada 31. maiju jaunajās ASV vēstniecības telpās Rīgā Remtes ielā 1 atradīsies FIB Rīgas nodaļa un tajā strādās četri darbinieki.

NeoGeo.lv piedāvā iepazīties ar informāciju par FIB 26 meklētākiem pasaules teroristiem, par kuru notveršanai sniegto noderīgo informāciju tiek piedāvāta naudas atlīdzība vismaz 1 miljona ASV dolāru apmērā.

Klikšķiniet uz kartes vai zem kartes esošā sarakstā un noskaidrojiet informāciju par šiem pasaules meklētākajiem teroristiem!

Ziņas izveidotas 464

3 komentāri par “FIB meklē!

  1. Ja informācija ir pateisa, tad MUHAMMAD AHMED AL-MUNAWAR, MUHAMMAD AHMED AL-MUNAWAR, JAMAL SAEED ABDUL RAHIM 1986. gadā viņiem bija tikai 21 gads, kas sagrāba lidmašīnu 🙂

  2. Eiropā nāvessodi šobrīd esot atcelti, bet amerikāņi priecājas par kāda cilvēka nošaušanu bez tiesas. Terorisms pārtulkojot latviski ir iebaidīšana. Varbūt Amerika grib kādu iebaidīt ar spīdzināšanām un nogalināšanām. Vai tas kādam labumu nesīs? Nē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu