NeoGeo ir sagatavojusi kopēju karti, lai mūsu lasītāji varētu iepazīties ar Eiropas valstu esošajām politiskajām, vēsturiskām, ekonomiskajām un ģeogrāfiskajām apvienībām.
Skandināvija – Ziemeļeiropas apakšreģions, kurā starp tautām ir spēcīgas vēsturiskas, kultūras un valodas saites (Zviedrija, Norvēģija, Dānija).
Baltijas valstis – ģeopolitisks un ģeogrāfisks termins, kas aptver trīs valstis Baltijas jūras austrumu piekrastē ar kopīgu vēsturisku un politisku attīstību (Igaunija, Latvija, Lietuva).
Višegrādas valstis – četru Centrāleiropas valstu kultūras un politiskā alianse ar mērķi veicināt sadarbību militārajos, ekonomikas, kultūras un enerģētikas jautājumos, kā arī veicināt to integrāciju Eiropas Savienībā (Čehijas, Ungārijas, Polijas, Slovākijas).
Balkānu valstis – nav vispārējas vienošanās par reģiona sastāvdaļām, taču parasti Balkānus parasti raksturo kā 10 valstis, kuras pilnībā vai daļēji atbilst Balkānu pussalas teritorijai (Albānija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Horvātija, Kosova, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Rumānija, Serbija, Slovēnija).
Beniluksa valstis – politiski ekonomiskā valstu savienība un formāla starptautiska starpvaldību sadarbība starp trim kaimiņvalstīm Rietumeiropā (Beļģija, Nīderlande, Luksemburga).