Strēlnieku ieroču karte

Mūsdienu pasaulē vēl aizvien daudzas lietas atrisina ar ieroču palīdzību.
Uz Zemes mēs esam dažādi: dažādas tradīcijas, dažāda vēsture, dažādas valodas, dažādas ticības, dažādas valstis un dažādi ….ieroči.

NeoGeo.lv piedāvā iepazīties ar portāla gizmodo.com sagatavoto karti, kas uzrāda galveno mūsdienu strēlnieku šaujamieroci katrā pasaules valstī. Strēlnieku ieroči, kuri ir no radniecīgām grupām, ir attēloti ar līdzīgas krāsas toņiem.

Karte neuzrāda visu strēlnieku ieroču daudzveidību, kura ir gan katrā pasaules valstī, gan pasaulē kopumā. Karte sniedz tikai vispārēju ieskatu un uzrāda dažādu galveno strēlnieku ieroču izplatības areālus.

Lai kartes informācija būtu labāk uztverama, iesakām aplūkot arī dažu strēlnieku ieroču ilustrācijas:

Ziņas izveidotas 443

5 komentāri par “Strēlnieku ieroču karte

  1. No pieredzes varu teikt, ka G36 ir slikts šaujamais. Grūtāk tīrīt kā kalašu, jātīra uzmanīgi optika, plīstošas plastmasas aptveres un auto režīmā pārāk bieži mēdz iestrēgt patronas.Pēc skata, ļoti moderns un zolīds, kā arī “atsitiens” nav tik stiprs.
    Jāsaka gan, ka LV ak47 skaits ir lielāks, taču tos vairs tikai zemessardze izmanto un rezervē. AK galvenais mīnus ir smagums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu