Infografika: Ceļu satiksme Latvijā – 2012

Ceļu satiksmes drošības direkcija ir sagatavojusi infografiku par Ceļu satiksmi Latvijā 2012. gadā. Valsts pēdējos 12 gados no avārijām izglābusi 2119 cilvēku dzīvības. Šie sasniegumi panākti, sakārtojot likumdošanu, pilnveidojot ceļu satiksmes kontroli, informējot un izglītojot sabiedrību satiksmes drošības jomā un uzlabojot ceļu infrastruktūru.

Infografika: Ceļu satiksme Latvijā - 2012


Ziņas izveidotas 449

11 komentāri par “Infografika: Ceļu satiksme Latvijā – 2012

 1. Tie 350K droši vien rēķinas no IKP. Ja uz vienu iedzīvotāju Latvijai tas ir (pieņemsim) ~10K un persona vēl 35 gadus būtu potenciāli strādājusi, tad tas rezultātā veidos ~350K Ls.

 2. Būtu bijis daudz vērtīgāk, ja bojāgājušos pret transportlīdzekļu veidu skaitu salīdzinātu, nevis neloģisko rimbuli zīmētu. Vai motocikls nav transportlīdzeklis? Vai velo tiek iekļauts kopējā reģistrēto transportlīdzekļu skaitā?
  Vairāk jautājumu, nekā atbilžu. Ļoti apšaubāmas kvalitātes grafika.

 3. Te ir klasisks piemērs kā datus var pagriezt KĀ VAJAG 🙂 un tas saucas PR. Kāda vella pēc tiek piesaukti reģistrētie TL? Kas ts vispār ir? sapuvušie moskiviči zem omes ābeles? Kāpēc netiek parādīti TA izgājušie? Tur sanāk pavisam cits cipars. Aldis Lāma man liekas tur ir aizsēdējies…………..

 4. Atbilde CSDD:
  ISG02. PASTĀVĪGO IEDZĪVOTĀJU SKAITS PĒC DZĪVESVIETAS GADA SĀKUMĀ
  Pastāvīgie iedzīvotāji – pavisam
  2011 2074605
  2012 2041763

  Avots CSP datu bāze. Nezinu kur jūs atradāt 2011 gada 2052000

 5. Interesanti. Prasītos vēl te iekļaut tādu lietu, kā kopējo avāriju skaitu (arī bez cietušajiem). Vnk būtu interesanti apskatīties cik liels % no visām avārijām ir ar cietušajiem via bojāgājušajiem.

  Un pie reizes varētu uztaisīt vēl vienu infografiku no šīs pašas tēmas. Kas ir bijis par iemeslu letālajām avārijām?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu