7 komentāri par “Infografika: Esi gatavs tumšajam un slidenajam laikam!

  1. Kopš kura laika vestei jābūt bagāzniekā? Par to var dabūt labu sodu no ceļu policijas! Vestei jābūt tādā vietā, kur to var uzvilkt neizkāpjot no automašīnas!

    Pats zinu vairākus gadījumus, kuros par šo ir sastādīti protokoli!

  2. Vai SATIKSMES NOTEIKUMOS atstarojošā veste ir obligāta? Vai tai jāatrodas salonā. Neesmu ieskatījies, tāpēc vaicāju. P.S. Infografika laba, sevišķi nevīžām un tiem, ,,ar kuriem nekas nevar notikt,,

  3. CSN nav teikts, kur veste ir jāglabā, bet ir teikts, ka diennakts tumšajā laikā izejot uz brauktuves jābūt tērptam atstarojošā apģērba. No tā arī tīri pēc loģikas izriet, ka vestei visdrīzāk jābūt salonā, lai izkāpjot no mašīnas tev tā jau būtu mugurā. Ja tev tā ērtāk, vari glabāt kaut vai uz jumta un pasniegties, lai paņemt pirms izkāpšanas no auto.

    “38.8. piespiedu apstāšanās gadījumā nepietiekamas redzamības apstākļos un diennakts tumšajā laikā, izejot uz brauktuves vai atrodoties uz nomales, jābūt tērptam apģērbā ar iestrādātiem gaismu atstarojošiem elementiem.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu