37 komentāri par “Ja Latvija būtu ciems

 1. Attiecībā uz homoseksuālistiem tiešām tas cipars izskatās pārāk liels. Reizēm ir dzirdēts, ka pasaulē apmēram 10% varētu būt homoseksuālu personu, bet aptaujās parasti šis skaitlis ir mazāks. Latvijas 11% izskatās pārspīlēti.

 2. Atbilde Ritvaram.
  Sabiedrības homoseksualitātes rādītājs, protams, ir sarežģīti nosakāms. Nav pieejami precīzi statistikas dati ne par Latviju, ne citu valsti. Tā ir katra indivīda personīga un pat slepena informācija.
  Piemēram Wikipēdija apgalvo, ka modernā rietumu sabiedrībā homoseksuāli ir 2 – 13% iedzīvotāju.
  Tāpēc NeoGeo.lv šajā rakstā izmantoja skaitli, kas ir tuvināts apkārtējo Eiropas valstu aptauju datiem (Norvēģija, Lielbritānija).
  Iespējams, ka šis skaitlis ir arī mazāks.

 3. Reālais cipars būtu pat daudz lielāks, jo vismaz trešdaļa sieviešu neatteiktos paknakstīties gar citu sievieti, ja par to neviens neuzzinās 😉

 4. KMI==>
  Tad jau teim, kas strādā Valsts aparātā arī nebūtu darba…un pieskaiti vēl bezdarbniekus. Nesanāk nekāds perfect world. 😉

 5. hetero/homoseksualo kopskaits ir 100 no 100, tas nozīmē, ka tiek iekļauti arī bērni, kuriem vispār vēl nav seksuālās identitātes! diezgan būtiska kļūme.

  tas pats par citiem dalījumiem, kuros nevar iedalīt bērnus, vai kuros bērni visticamākais nav pat aptaujāti.

  piemēram, vai dalījums “precētajos”, “neprecētajos” ir relevants bērniem, viņi tad, ko, pieskaitīti pie neprecētajiem?

 6. Atbilde Jānim.
  Staļinisma laikā uz Kazahstānu izsūtīja daudzu tautu iedzīvotājus, kuriem izsūtījumā dzima bērni, kas vēlāk izbrauca no Kazahstānas.
  Jāatcerās, ka Kazahstānā bija arī liels krievu īpatsvars, kas arī pārvietojās pa visu PSRS.
  Šādu Kazahstānā dzimušu Latvijas iedzīvotāju daudzumu uzrāda statistikas dati.

 7. vispār ja lieto vārdu cipars, tad latviešu valodā tas nozīmē: no 0 līdz 9. Khmmm. Dīvaini sanāk. Man likās, ka lieli skaitļi

 8. Iepriecina skaitļi par internetu, par auto un mobiļņikiem. Jūtamies civilizēti. Bet profesiju struktūra – pat iedomīgiem ļauj kļūt. Diezin kā šis viss izskatījās pirms gadiem 20, 30 ?

 9. homoseksuāļu toč nav 11% Latvijā, jo liela daļa vnk brauc prom no LV uz šajā ziņā civilizētākām valstīm, so to speak.

  bet tas nereliģiozo daudzums gan mani pārsteidza, jo reāli kur vien griezies visur kaudzes kristiešu un uz katru vēl pa sektai. bet te sanāk praktiski katrs otrais nereliģiozs?

 10. Homīši ir fufels. Labi ka dati uzrāda pāra skaitli pie precēts/ne-precēts. Būtu tur, piemēram, 43 un 37, tad gan ziepes. 🙂

 11. Par noziedzīgām darbībām- tas viens tautietis ir ticis pieķerts. Pārējie staigā apkārt sveikā. 🙂 Par to liecina izdarīto noziegumu skaits valstī.

 12. 11 % geju? tas nozīmē, ka, ja man ir (un ir!) 7 brāļi un māsas un vecāki (kopā 10 cilvēki), starp tiem viens noteikti ir gejs??? Muļķības! es pazīstu nu kā minimums pustūkstoti cilvēku personīgi, starp tiem ir tikai 2 homoseksuāļi!

 13. ļoti skaista bilde.
  bet visi šie cipari nedod skaidru priekštatu. kā arī skaitļi neņem verā acīmredzamus praktiskus ierobežojumus un mulsina cilvēkus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu