Infografika: Nacionālais attīstības plāns

Nacionālais attīstības plāns (NAP) ietver 98 konkrētus uzdevumus, un to izpilde ļaus sasniegt valsts ekonomisko izrāvienu, īstenojot trīs izvirzītās prioritātes – valsts tautsaimniecības izaugsme, sabiedrības drošumspēja un izaugsmi atbalstošas teritorijas. NAP izvirzīto mērķu īstenošanai kopējais indikatīvais finansējums paredzēts 8230,06 mlj. latu apmērā. NAP izstrādāja Pārresoru koordinācijas centrs sadarbībā ar valsts pārvaldes iestādēm, privātā sektora pārstāvjiem, NVO un privātpersonām. Valsts kancelejas sagatavoto infografiku par NAP vizualizēja NeoGeo.lv.

Infografika: Nacionālais attīstības plāns

Infografika pilnā izmērā


Ziņas izveidotas 440

2 komentāri par “Infografika: Nacionālais attīstības plāns

  1. Vajadzīga infografika. Jo 99% plāna kritizētāju pat nesaprot, par ko viņi izsakās, jo nav to lasījuši. Žurnālisti vairumā gadījumu ir vismaz pacentušies izlasīt ievadu, bet tālāk nav tikuši.
    renrinam – plāna pilns nosaukums: Nacionālais attīstības plāns 2014.-2020.gadam. Diemžēl infografikas veidotāju kļūme, nenodot arī pilno nosaukumu; gandrīz apvainoju tevi par lasītnepratēju.
    Patlaban jau tiek strādāts pie detalizēta investīciju un rīcību plāna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu