Infografika: Olimpiādes vērotāji pie televizoru ekrāniem Latvijā

Vasaras Olimpiskās spēles notiek retāk nekā mums ir dzimšanas dienas vai pienāk jaukie ikgadējie Ziemassvētki.

Ja cilvēkam ir laba veselība, nodrošināta komunikāciju pārraide un pasaulē valda miers, tad vidēji cilvēks savā mūžā var vērot tikai aptuveni 20 Vasaras Olimpiāžu norises.

Nenoliedzami, ka Vasaras Olimpiskās spēles ir milzīgs sporta notikums pasaulē. Tikai 10% Latvijas iedzīvotāju ir vienaldzīgs lielākais sporta notikums pasaulē. Šo faktu apliecināja AS Norstat Latvia aptauja pēc SIA Lattelecom pasūtījuma, kura tika veikta 2012. jūlijā un kurā piedalījās 500 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 25 līdz 74 gadiem.

NeoGeo.lv vizualizēja šīs SIA Lattelecom pasūtītās aptaujas rezultātus infografikas veidā.

Infografika: Olimpiādes vērotāji pie televizoru ekrāniem Latvijā

Šogad Latvijas Televīzijas piedāvātais saturs Olimpisko spēļu translēšanā ir bagātīgs, īpašu uzmanību pievēršot tieši Latvijas sportistu startam.

Lattelecom sadarbībā ar Latvijas Televīziju piedāvā 24 stundas diennaktī visu Olimpisko spēļu norises laiku sacensībām sekot līdzi Lattelecom Interneta TV. Tomēr 24 stundas diennaktī sekot līdzi visām pārraidēm nav pa spēkam pat kaislīgākajiem sporta faniem, tāpēc Lattelecom prognozē, ka īpašu atsaucību šajās dienās gūs TV arhīva un ieraksta funkcijas.

Ko skatās sabiedrībā zināmi cilvēki?

Olimpiskais čempions kanoe airēšanā, triju Olimpisko medaļu īpašnieks Ivans Klementjevs jau tagad aktīvi seko līdzi pludmales volejbola sacensībām. Viņaprāt, noteikti ir jāredz arī vieglatlētikas un airēšanas sacensības.

Savukārt modes mākslinieks Bruno Birmanis dzīvos līdzi mūsu BMX braucējiem, turēs īkšķi par latviešu panākumiem šķēpmešanas sacensībās un noteikti vēros krāšņo noslēguma ceremoniju.

TV personība un māmiņu sociālās kustības «Babyroom» pārstāve Anna Rozīte aktīvi jūt līdzi tautiešu panākumiem pludmales volejbola sacensībās un skatīsies burāšanas sacensības.

Dzīvosim un vērosim Olimpiādi!

Ziņas izveidotas 440

3 komentāri par “Infografika: Olimpiādes vērotāji pie televizoru ekrāniem Latvijā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu