Izglāb Burtnieku ezeru!

NeoGeo.lv ir iesaistījies informatīvajā atbalsta pasākumā, lai uzrunātu studentus piedalīties ideju konkursā „Speciālo vides uzdevumu vienība. Izglāb Burtnieku ezeru”.

Šo ideju konkursu rīko Vides risinājumu institūts, vēloties attīstīt un izaicināt Latvijas studentu radošo un zinātnisko potenciālu, aicina visdažādāko nozaru studentus sadarboties, izveidojot speciālo vides uzdevumu vienības un apliecināt sevi vides problēmu risināšanā, un iegūt naudas balvu (kopējais balvu fonds 3000Ls).

Ideju konkursa darba uzdevums ir sniegt risinājumus Burtnieku ezera ekosistēmas funkciju problēmām. Idejas tiks vērtētas pēc tādiem kritējiem kā oriģinalitāte, inovācijas, radošā vērtība, veikto aprēķinu precizitāte un pamatotība ,un iespējamais praktiskais pielietojums ezera apsaimniekošanā.

Konkursā ir aicināta piedalīties personu grupa, veidojot savu „Speciālo vides uzdevumu vienību”, kas sastāv no vismaz 4 dažādu dabaszinātņu, matemātikas, inženierzinātņu vai ekonomikas nozaru studentiem.

Idejas jāiesniedz līdz 2011. gada 27. maijam (pasta zīmogs) plkst. 17:00.

Konkursa balvu fonds:
1.vieta – 2000 Ls
2.vieta – 600 Ls
3.vieta – 400 Ls

Konkursa nolikums un sīkāka informācija Vides risinājumu institūta mājas lapā sadaļā Ideju konkurss.


Izglāb Burtnieku ezeru!

Ziņas izveidotas 458

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu