Kad nokrīt īsts meteorīts… Ievads

avots: www.flickr.com RyanTids’ photostream

Izrokot pļavā bedri un aizdedzinot tajā ugunskuru, kāds Latvijas uzņēmums nesen veidoja sev reklāmas kampaņu.
Atskatoties uz šo notikumu, šķiet dīvaini, ka tik daudzi tam noticēja.
Tāpēc, lai nepieļautu cilvēku muļķošanu par meteorītu krišanas tēmu, sniedzam jums detalizētu informāciju par to, kas patiešām notiktu, ja kristu īsts meteorīts.

Lai analizētu dažādas situācijas, Jums tiks sniegta informācija par to, kas notiku, ja kristu 4 dažādu izmēru meteorīti.
Par piemēriem izvēlēti četri dažādu izmēru meteorītu krišanas varianti, kas balstās uz reāliem pagātnē uz Zemes notikušiem notikumiem. Katrā no šiem četriem piemēriem ir atšķirīgi meteorītu izmēri, kas, protams, rada arī atšķirīgu situācijas attīstību (t.sk. postījuma sekas) uz Zemes.

Visas aprakstītās iespējamās meteorītu krišanas sekas nav autora izdomātas, bet balstās uz pasaules zinātnieku pētījumiem, aprēķiniem un to iegūtās pieredzes.
Vienīgais raksta autora izdomājums ir meteorītu krišanas vietas izvēle, un tā sakrīt ar viltus „meteorīta” krišanas vietu – pie Kundrātu viensētas Mazsalacas novadā.
Izlasot šos aprakstus, jūs neviens vairs neapmānīs ar pļavā lāpstām izraktu bedri!

Ar kartes palīdzību piedāvājam nelielu ceļojumu, pa planētas – Zeme, krāšņākajiem un ievērojamākajiem meteorītu krāteriem.

Ziņas izveidotas 440

5 komentāri par “Kad nokrīt īsts meteorīts… Ievads

  1. Sveiki Robin!
    Ejiet uz sadaļu RAKSTI (skat. augšā) un skaties rakstu “Kad nokrīt meteorīts, ko varam sagaidīt reizi 100 gados”
    Visam vajadzētu vērties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu