Kāpēc man atslēgta elektrība?

NeoGeo informēs savus lasītājus par vienu noderīgu karti, kas sniedz informāciju par plānotajiem un neplānotajiem elektrības atslēgumiem Latvijā.

Šī karte ir akciju sabiedrības “Sadales tīkli” elektrības atslēgumu karte.

Sadales tīkli

Karte nodrošina sekojošu informāciju:

  1. Vai īpašuma drīzumā plānots elektrības atslēgums.
  2. Vai īpašuma šobrīd ir reģistrēts plānots elektrības atslēgums.
  3. Vai īpašuma šobrīd ir reģistrēts neplānots elektrības atslēgums.

Īsumā par akciju sabiedrības “Sadales tīkli”:


  • Akciju sabiedrība “Sadales tīkls” juridiski patstāvīgu darbību sāka 2007. gada 1. jūlijā, Latvijai pildot Eiropas Savienības direktīvu prasības par elektroenerģijas tirgus liberalizāciju.
  • AS “Sadales tīkls” ietilpst “Latvenergo” koncernā, kas ir lielākais elektroapgādes pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs. Visas AS “Sadales tīkls” akcijas pieder AS “Latvenergo”.
  • “Sadales tīkls” nodrošina elektroenerģijas sadales pakalpojumus vairāk nekā 790 000 klientu, sadales elektrotīkla kopējais garums sasniedz gandrīz 93 000 km (vairāk nekā divas reizes pārsniedz Zemes apkārtmēru pa ekvatoru), un tas aptver 99% valsts teritorijas.
  • “Sadales tīkla” pamatkapitāls ir 652 693 218 eiro, tas sastāv no 652 693 218 akcijām. Vienas akcijas nominālvērtība ir viens eiro. Visas akcijas dod vienādas tiesības uz dividendes saņemšanu, likvidācijas kvotas saņemšanu un balsstiesībām akcionāru sapulcē. Visas akcijas ir vārda akcijas un ir dematerializētas.
  • Elektroenerģijas sadales tīklā ir ap 30 000 transformatoru apakšstaciju, 1/3 sistēmas veido vidsprieguma 6–20 kV tīkls, bet 2/3 sistēmas veido zemsprieguma 0,4 kV tīkls
  • 2023. gadā AS “Sadales tīkls” strādā ap 1660 darbinieku.

Izmantojot akciju sabiedrība “Sadales tīkls” karti jūs vienmēr spēsiet atbildēt uz jautājumu “Kāpēc man atslēgta elektrība?”.

Ziņas izveidotas 448

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu