Kartes no cilvēkiem

Kartes var izvietot, kur vien iegribas un veidot no kā vien vēlas ….

Arī no cilvēkiem!

NeoGeo.lv iepazīstinās ar piemēriem, kā dažādos laikos un dažādās vietās pulciņš ļaužu ir veidojuši kartes.

ASV.
Foto: http://www.loc.gov/pictures/item/2003668071/

Fotogrāfija no ASV Kongresa bibliotēkas, kurā redzama ASV karte, kuru 1925. gadā izveidoja vairāk nekā tūkstotis sēdošu cilvēku. ASV karte ir bez Aļaskas un Havaju salām, kuras ASV tika pievienotas 20. gadsimta piecdesmitajos gados.

ASV.
Foto: http://www.punjabiportal.com/

Fotogrāfija no http://www.punjabiportal.com/, kurā redzama ASV karte valsts karoga krāsās. To izveidoja bērni, kuri ģērbušies dažādas krāsas T-kreklos.

Indija.
Foto: http://www.indiabookofrecords.in/biggest-human-map-of-india/

Fotogrāfija no http://www.indiabookofrecords.in, kurā redzama Indijas karte, kuru veidoja 1100 Indijas skolēni 2009. gada 1. februārī. Kartes izmērs ir 65 m x 45 m. Šī cilvēku veidotā karte 2009. gadā tika reģistrēta un iekļauta Indijas rekordu grāmatā kā tā laika lielākā cilvēku veidotā Indijas karte.

Indija.
Foto: http://www.indiabookofrecords.in/biggest-human-map-of-india-2/biggest-human-map-of-india-2/

Fotogrāfija no http://www.indiabookofrecords.in, kurā atkal redzama Indijas karte, kas tika izveidota 2014. gadā, pārspējot 2009. gada rekordu. Kartes veidošanā piedalījās vairāk nekā 4000 skolēnu, un tā ir šī brīža vislielākā cilvēku veidotā Indijas karte.

Pakistāna.
Foto: http://sb-pak.blogspot.dk/2014/01/human-map-of-pakistan.html#pages/1

Fotogrāfija no http://sb-pak.blogspot.dk, kurā redzama Pakistānas karte ar simbolisku karavīru izvietojumu gar austrumu robežu ar Indiju un gar rietumu robežu – ar Afganistānu.

Singapūra.
Foto: http://www.asiaone.com/sites/default/files/original_images/Mar2015/SGheartmap1.jpg/

Fotogrāfija no http://www.asiaone.com, kurā redzama Singapūras karte ar sirdi viducī. Singapūras karti izveidoja 1000 cilvēku pilsētas parkā un šis pasākums bija daļa no Singapūras 50. gadadienas svinībām.

Āfrika.
Foto: http://www.dailymaverick.co.za/article/2013-02-11-afcon-final-in-photos/#.VaZPsLXotN

Fotogrāfija no http://www.dailymaverick.co.za, kurā redzama Āfrikas karte, kas tika izveidota no cilvēkiem 2013. gadā Āfrikas Nāciju kausa futbolā noslēguma ceremonijas laikā Dienvidāfrikā. Tikai Madagaskaru aizmirsa attēlot! ☺

Izraēla.
Foto: http://blogs.rj.org/eisner/2014/07/24/eisner-camp-stands-with-israel/

Fotogrāfija no http://blogs.rj.org, kurā redzama Izraēlas karte, ko izveidoja jūdaisma vasaras nometnes dalībnieki ASV 2014. gadā.

Pasaule.
Foto: http://www.wearelesroches.com/wp-content/uploads/world-map-les-roches.jpg/

Fotogrāfija no http://www.wearelesroches.com, kurā redzama pasaules karte, kuras moto ir: “Nav robežu, ir tikai cilvēki”.

Video jūs redzēsiet, kā 2015. gadā tapa Bangladešas karte no cilvēkiem.

Tuvojas Latvijas 100. gadu dzimšanas diena, un NeoGeo.lv rosina uz šīm svinībām izveidot pasaulē vislielāko karti no cilvēkiem – Latvijas karti.
Ja vēlamies, tad mēs visi kopā noteikti to izveidosim!

Ziņas izveidotas 443

2 komentāri par “Kartes no cilvēkiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu