Kartes uz pastmarkām

Kartogrāfija un kartes ir izpelnījušās godu nokļūt uz gandrīz visu pasaules valstu pastmarkām.
NeoGeo.lv iepazīstina jūs ar dažām interesantām kartēm uz pastmarkām.


Dānijas 1995. gada pastmarka ar Furas salas (22 km2) topogrāfisko karti


Islandes 1972. gada pastmarka ar Islandes ģeogrāfisko karti


Moldovas 2004. gada pastmarka ar Moldovas seno laiku karti, kura veltīta slavenā Moldovas kņazistes valdnieka Stefana III (1429 – 1504) nāves 500. gadadienai


Vatikāna 1999. gada pastmarka ar Palestīnas svēto vietu karti


Honkongas 1984. gada pastmarka ar Honkongas karti


Nepālas 1959. gada pastmarka ar Nepālas karti


Spānijas 1996. gada pastmarka ar Spānijas autonomo apgabalu kartiVjetnamas 1977. gada pastmarka ar bērniem, kuri zīmē Vjetnamas karti


Lielbritānijas 1991. gada pastmarka ar 1959. gada topogrāfiskās kartes fragmentuSanmarīno 1990. gada pastmarka ar karti, kur atrast šo pundurvalsti


Rietumberlīnes 1980. gada pastmarka ar kontinentu dreifa karti


Francijas 1941. gada pastmarka, kurā attēlota karte ar Francijas kolonijām


Īrijas 1995. gada pastmarka ar Īrijas ģeoloģisko karti


PSRS 1960. gada pastmarka ar Volgas – Baltijas kanālu sistēmas kartiVanuatu 1981. gada pastmarka ar šīs salu valsts kartiRaksta sagatavošanā izmantotas pastmarkas no Colnet elektroniskā pastmarku kataloga.

Ziņas izveidotas 447

5 komentāri par “Kartes uz pastmarkām

  1. Vairāku Latvijas pirmo izlaidumu pastmarkas ir ar topogrāfisko karti… markas otrā pusē! Tās līdzekļu taupīšanas dēļ tika drukātas uz vairs nevajadzīgajām militārajām topokartēm, kuras pēc Pasaules kara bija vairumā un drukātas uz kvalitatīva papīra. Dažas tādas ir manā vai, pareizāk, savulaik tēva savāktajā kolekcijā.

  2. Hmm.. vai Vatikāna 1999. gada karte ir ar Palestīnas svetvietam.. musulmaņu..??? vai tomēr izrēlas… jūdu valsts svētvietām?

  3. Antikrist – viņiem svētvietas tajā apgabalā ir vienas un tās pašas. Jūdiem, Kristiešiem un Musulmaņiem viena no galvenajām svētvietām ir Jeruzaleme.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu