Katastrofas. Ievads

avots: www.flickr.com kevindooley’s photostream

Uzreiz kā pirmo gribētu jums pateikt, ka šīs sadaļas galvenais uzdevums nav jūs baidīt. Informējot par iespējamām katastrofām Latvijā un citur pasaulē, mēs vēlamies jums dot pilnīgu informāciju par iespējamām briesmām. Tas ļaus jums saprast postījumu apmērus, redzēt apdraudētās teritorijas, noskaidrot drošās vietas, atšķirt izdomājumus no pamatotiem faktiem.

Lai arī Latvija atrodas salīdzinoši drošā izvietojumā uz Zemes un mūs nopietni neapdraud ne zemestrīces, ne vulkāni un orkāni, tomēr ir lietas, kas var mums nodarīt daudz posta.
Šīs briesmas var būt saistīts gan ar klimata izmaiņām uz Zemes, gan cilvēka radīto tehnoloģisko sasniegumu apdraudējumu, gan arī mūslaiku baiso parādību – terorismu.

Kategorijā „Katastrofas” mēs sniegsim jums informāciju, kas nav autoru izdomāta. Šeit lasītais nav zinātniskā fantastika, bet balstās uz pasaules un Latvijas zinātnieku un ekspertu veiktajiem pētījumiem un aprēķiniem.
Vienīgais, ko NeoGeo ir izdarījis – mēs šo brīvi pieejamo informāciju esam pa kripatai atraduši, apkopojuši, savietojuši to ar kartogrāfisko informāciju un izdarījuši secinājumus!

Ziņas izveidotas 443

9 komentāri par “Katastrofas. Ievads

 1. Mani iepriecinā ši lapa – tā ir feini uzbūvēta un arī informācija aktuāla. Diemžēl tālāk par raksta ievadu netieku un pašu rakstu atrast nevaru.

  Vai tas tā ir domāts?

  R.

 2. Latvijā tomēr arī mēdz būt zemestrīces. Interesanti, cik stiprai tai vajadzētu būt, lai piespiestu to dolomīta plāksni nosviest spēkstaciju?

 3. Atbilde Elitai!
  Tiek ziņots, ka Latvijas HESi iztur 5 baļļu zemestrīci.
  Tad loģiski varam secināt, ka lielāka stipruma zemestrīces varētu radīt draudus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu