Mazgā kartes veļas mašīnā!

NeoGeo.lv jau iepriekš rakstīja par to, ka kartes var atrasties visur. Un tā ir taisnība!

Šoreiz iepazīstināsim ar interesantu uzņēmumu Lielbritānijā, kurš ražo patiesi īstas un praktiski lietojamas kartes, kuras var mazgāt veļas mašīnā.

Uzņēmumu sauc SplashMaps. Tas savu darbību sāka, pateicoties reālai dzīves situācijai, kad pārgājiena laikā nedarbojās satelīta navigācijas ierīce un papīra kartes bija lietū samirkušas un kļuvušas darbam nederīgas. Tad dzima ideja, ka nepieciešams izgatavot kartes, kuras nenolietojas, ir mazgājamas un nezaudē savu kvalitāti jebkādos klimatiskajos apstākļos.

Foto: https://www.flickr.com/photos/derickrethans/8640623294/

Tā nu pašreiz SplashMaps ir saražojis 34 kartes dažādiem brīvdabas piedzīvojumu galamērķiem Lielbritānijā, kā arī pēc speciāla pasūtījuma var izgatavot katram interesantam savu īpašo karti.

Kartes ir izgatavotas uz īpaša auduma. Tas ir izturīgs, viegls un elpojošs, tās nebaidās ne dubļu, ne vēja, ne sniega un lietus. Karti var mazgāt ne tikai saudzējoši ar rokām, bet to var mazgāt pat veļas mašīnā.

Foto: https://www.flickr.com/photos/stevenfeldman/8212022234/

Kopā ar karti var iegādāties arī dažādu krāsu nomazgājamās tintes pildspalvas, ar kurām var zīmēt uz kartes maršrutus un izdarīt dažādas piezīmes. Pēc ceļojuma karti izmazgā un ar pildspalvu rakstītais izzūd. Karti var lietot atkal.

Foto: https://www.flickr.com/photos/geographypages/14677126736

SplashMaps savu karšu izgatavošanai izmanto Lielbritānijas karšu ražotāja Ordnance Survey un OpenStreetMap datus. Karšu mērogs var būt dažāds.

Klienti var arī pasūtīt izgatavot savu personīgo karti tai vietai, kura viņiem ir nepieciešama. To izgatavos mēneša laikā.

Foto: https://www.flickr.com/photos/vicchi/8718393766/<
Ziņas izveidotas 448

Viens viedoklis par “Mazgā kartes veļas mašīnā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu