Neparastie pakalpojumi

Brīnīties par kaut ko mūsdienās jau ir grūti. Esam pieraduši pie pasaules dažādības, visādām novirzēm un dīvainībām.
Nesnauž arī uzņēmumi un cilvēki, kuri piedāvā neparastus pakalpojumus, lai mūsu dzīve nav tik vienmuļa un mēs apmierinātu dažādas savas dzīves vajadzības.

NeoGeo.lv iepazīstina ar dažiem neparastiem pakalpojumiem, ko piedāvā šur un tur pasaulē.

„Pudeles brāļa” īre

Ja negribas iedzert vienam, ir skumīgi un garlaicīgi, tad var izīrēt kompanjonu iedzeršanai. Ir iespēja izvēlēties „inteliģentu”, „līdzjūtīgu” vai „bravurīgu” „pudeles brāli”. Ukrainā un Krievijā šāda pakalpojuma izmaksa ir 4 – 11 eiro par tikšanās reizi. Protams, dzeramais un uzkodas ir pasūtītāja ziņā.

Foto: http://www.flickr.com/photos/22329531@N02/
Pasūtīta nolaupīšana

Lai vairotu adrenalīnu, jūs varat pasūtīt savu nolaupīšanu. Tā, piemēram, franču uzņēmums Ultime Réalité par 1000 eiro nolaupīs jūs pašā negaidītākajā brīdī, sasies un iemetīs furgonā. Pēc dažu stundu brauciena jūs tiksiet izmests vietā, kur nekad agrāk neesat bijis.

Foto: http://www.flickr.com/photos/9345904@N03
Mototerapija

Ja jūs nomoka stress, nogurums vai nepatikšanas, tad visu var izārstēt, sēžot uz motocikla labsirdīga un pieredzējuša baikera aizmugurē. „Ar vējiņu” izvizinot pa pilsētas ielām, noskaņojums tiks kārtīgi uzlabots. Maskavā šī pakalpojuma cena ir 90 eiro par stundu dienā un 105 eiro par stundu naktī.

Foto: http://www.flickr.com/photos/38922682@N03
Surogātmāte

Ja sieviete nevēlas vai nevar iznēsāt un dzemdēt savu mazuli, tad var vērsties pēc surogātmātes pakalpojuma. Šādu pakalpojumu ir daudzās valstīs, taču Indijā to sniedz par salīdzinoši lētu cenu – 8000 ASV dolāriem.

Foto: http://www.flickr.com/photos/41622708@N00/
„Sieva uz stundu”

Šim pakalpojumam nav nekāda sakara ar intīmpakalpojumiem, bet tas ir domāts saimniecības darbu veikšanai mājās. Tiek veikta dzīvokļa uzkopšana, trauku un veļas mazgāšana, gludināšana, apģērba labošana u.c. Jebkura šāda veida sadzīves problēma Maskavā tiek risināta par 14 eiro stundā.

Foto:http://www.flickr.com/photos/40693419@N04/
Radinieka īre

Ja jums nepieciešama sievas, vīra, draudzenes vai kāda cita „radinieka” klātbūtne kādā ballītē, pasākumā vai citā dzīves gadījumā, tad šo „radinieku” var izīrēt. Var pat izīrēt cilvēku, kurš aizies uz jūsu bērna vecāku sapulci un notēlos tā tēvu, māti vai vecmāmiņu. Tas Maskavā maksā 17 eiro stundā.

Foto: http://www.flickr.com/photos/74771420@N00/
Zoopsihologs

Ja jums ir nervozs suns vai kaķis, kuram ne gardi ēdieni, ne glāsti un sodi nepalīdz tapt labākam, tad tiek piedāvāta zoopsihologa palīdzība. Mājas vizītē ieradīsies pieredzējis speciālists (Maskavā par to paprasīs 50 eiro).

Foto: http://www.flickr.com/photos/85767649@N00/
Reklāma gaisā

Ja vēlaties kaut ko reklamēt vai pateikt tā, ka to pamanīt būs neiespējami, tad varat pasūtīt reklāmu debesīs. Speciāli aprīkotas lidmašīnas, lidojot debesīs, uzzīmēs un uzrakstīs jums nepieciešamo informāciju. Attiecīgā brīdī gaisā tiek izpūsti dažādas krāsas aerosoli, kas raksta gan burtus, gan veido zīmējumus. Amerikāņu firmai Skytypers, piemēram, jūs varat pasūtīt debesīs uzrakstīt tekstu: „Es Tevi mīlu, Ilze!” un tas jums izmaksās kādus 2000 – 2500 ASV dolārus. Virs lielas pasaules pilsētas šo paziņojumu izlasīs miljoni.Foto: http://www.flickr.com/photos/24842181@N03/
Izdomai nav robežu.
Katrs var mēģināt atrast un piedāvāt, kaut ko tādu, kas kādam ir vajadzīgs.
Ziņas izveidotas 464

3 komentāri par “Neparastie pakalpojumi

  1. Britain’s Got Talent, X Factor vai The Voice šovā piedalījās sieviete, kuras nodarbošanās bija iepirkšanās tavā vietā. 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu