Palīdzība dzīvniekiem

Avots: www.flickr.com malenga’s photostream

Mēs nezinām, kāds ir mājdzīvnieku skaits Latvijas pilsētās un ciemos. Bet zinām, ka to ir daudz. Gandrīz ikvienā ģimenē ir pa kaķim, sunim, dekoratīvajam putniņam, kāmītim vai akvārija zivtiņai.

Lielāka skaidrība ir ar mājlopu un mājputnu skaitu Latvijas laukos.
Pēc Latvijas Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2009. gada beigās Latvijā bija:
• 166 000 slaucamu govju;
• 21 2 000 buļļu;
• 377 000 cūku;
• 71 000 aitu;
• 13 000 kazu;
• 13 000 zirgu;
• 4 829 000 mājputnu.

Katram no šiem dzīvniekiem dažkārt ir nepieciešama veterinārā palīdzība. Veterinārārsts potē, ārstē un palīdz dzīvniekiem.

Lai palīdzētu dzīvnieku īpašniekiem, NeoGeo ir sagatavojis speciālu karti, kurā ir norādītas visas Latvijas pilsētās esošās:
• veterinārās klīnikas;
• veterinārās aptiekas;
• praktizējošie veterinārārsti.

Savā kartēNeoGeo nav uzrādījis ļoti daudzus praktizējošus veterinārārstus Latvijas laukos, jo šo ārstu atrašanās vietas bieži vien ir vispārzināmas plašas apkārtnes iedzīvotājiem. Lielāka problēma ir pilsētu iedzīvotājiem, kuriem dažkārt ir grūti orientēties un atrast veterināro palīdzību.

Izmantojot šo karti, tagad katrs varēs atrast nepieciešamo veterināro klīniku Rīgā, Ogrē, Jelgavā, Bauskā, Jūrmalā un jebkurā citā Latvijas pilsētā. Ja ir nepieciešami tikai medikamenti savam mīlulim, tad ir iespēja atrast tuvāko veterināro aptieku Jelgavā, Jēkabpilī, Rēzeknē vai citur.

Attēlojot kartē veterināro klīniku, veterināro aptieku un praktizējošo veterinārārstu atrašanās vietas, NeoGeo izmantoja šo objektu adresācijas punktus, kas brīžiem nesakrīt ar konkrētās ēkas precīzu atrašanās vietu. Marķieris kartē norāda aptuveno objekta atrašanās vietu. Pašas ēkas precīzu atrašanās vietu jūs varat noteikt pēc adreses.

Klikšķiniet uz katru marķieri kartē un jūs uzzināsiet plašāku informāciju par šo objektu!

Rīga

 

Latvija

 
Lai jūsu sunim spoža spalva un kaķim – kuplas ūsas!

Ziņas izveidotas 448

9 komentāri par “Palīdzība dzīvniekiem

  1. Ideja oriģināla, tik divi mazi komentāri…
    vajadzētu pārbaudīt aija vet sia aptieku, kas faktiski atrodas ozolniekos, rīgas ielā, taču kartē parādās jelgavā, rīgas ielā, tur tomēr kādi 5 km starpība ir…
    un otrais – varbūt būtu lietderīgi parādīt arī Universitātes klīniku Jelgavā, no turienes tak visi tie vetārsti cēlušies un visādos nestandarta gadījumos ir vērts griezties tieši tur…

  2. PALDIES!!! Šis var būt tiešām noderīgs links, ja nu gadās steidzamas situācijas. Es ņemu un printēju šo ārā. Lai mašīnā katram gadījumam stāv!

  3. Alojā atrodas arī IK “Būsi vesels” vet.ambulance un aptieka, kas dzīvniekus gan pie sevis ambulancē pieņem, gan izbrauc uz izsaukumiem. Pievienojiet, lūdzu.

  4. hmm, datus vajadzētu padarīt kaut kādā veidā labojamus – abas klīnikas rūpniecības ielas rajonā ir aizvērušās jau labu laiku. toties ir parādījusies viena uz blaumaņa ielas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu