Savdabīgie sporta laukumi

Sporta laukumi tiek būvēti visur, un tie ir dažādi, piemēram, futbolam, basketbolam, beisbolam, tenisam un citiem sporta veidiem paredzētie.

Ne vienmēr sporta laukumu izbūve ir vienkārša – jāpiemērojas apkārtējai videi un apbūvei, ir derīgās platības, komunikāciju un citi ierobežojumi. Mūsdienu konkurējošā pasaulē ir nozīmīgi arī piemēroties klientu vēlmēm un iekārdināt tos ar unikāliem risinājumiem.

NeoGeo.lv piedāvā iepazīties ar dažiem savdabīgiem pasaules sporta laukumiem. Mēs kārtējo reizi varam pārliecināties par lieliskajām cilvēku izdomas spējām.


Secinājums ir tāds, ka sportot var jebkur.
Ir tikai jāgrib.

Ziņas izveidotas 443

11 komentāri par “Savdabīgie sporta laukumi

  1. Papuasam: jūs, pardon, Papuass vai Endzelīns? No loģikas būtu pareizāk Fēru, bet vēsturē iegājies Farēru, un man, govju slaucējam, tas pie . Un tur vispar par aitām runa.Viņi raksta Fõroyar, bet izrunā- laikam Fõrjar, īsti nesapratīsi. Nosaukums Farēras laikam no dāņu pārlikts.

  2. Saistībā ar salu nosaukumu.

    Nezinu, kā ir tagad, bet vecākos Jāņa Sētas izdevumos ir rakstīts: Fēru (Farēru) salas. Domāju, ka tas nozīmē, ka abi nosaukumi ir atzīstami par leģitīmiem. Vismaz, manuprāt.

  3. Sāmsala vai Sāremā, man gan labāk patīk tas variants kas tuvāks igauņu valodai. Tas tāpat kā ar Võru, kāds ir izdomājis ka šī jaukā pilsētiņa latviski ir jāsauc par Veriem, manuprāt kautkāds idiotisms.

  4. Ieradumam liels ir spēks. Par Veriem nebiju dzirdējis. Vecajās kartēs un mācību grāmatās tika rakstīts Sāmsala, bet vis jau mainās. Tagad ir arī Īslande (jāatrod Garlande).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu