Stjuartes

Medijos tikko izskanēja ziņa, ka Japānas vadošais modes un dzīvesstila žurnāls “Ginza” atzinis Latvijas nacionālās aviokompānijas „airBaltic” stjuartu uniformas kā vienas no labākajām pasaulē. Savā rubrikā “GINZA Fashion Researcher” iepazīstinājis lasītājus ar 12 pasaules stilīgāko aviokompāniju stjuartu uniformām.

Lai radītu nelielu priekšstatu par dažu pasaules aviokompāniju stjuartu uniformām, NeoGeo.lv aicina savus lasītājus nelielā fotogrāfiju apskatā.

Bieži vien stjuartes ir aviokompāniju “seja”. Tās pamana lidojuma laikā un to klātbūtne palīdz pasažieriem.
Šis fotogrāfiju raksts ir atgādinājums tiem, kas sastapa daiļās stjuartes bijušos lidojumos. Bet tiem, kas vēl tikai gatavojas saviem ceļojumiem ar dažādām pasaules aviokompāniju lidmašīnām, raksts noderēs sagatavoties tam, ko tad ieraudzīsiet.

Ziņas izveidotas 443

3 komentāri par “Stjuartes

  1. pst, Krievijas Aeroflot – bez pārsteigumiem! Atkal ar savu sarkanās armijas/pionieru-oktobrēnu variantu. padomju domāšana vēl dzīva, fui.

  2. Jā, interesanti.
    Bet kā ar armijas formas tērpiem!
    Agrāk varēja ņemt jebkuru valsti (kurai ir jūra, vai flote), skatīt formas tērpus, un jebkurai valstij smukākais bija admirāļa formas tērps.
    Vai ir kas mainījies pēdejās desmitgadēs šai sakarā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu