Taksometru kontrole


NeoGeo turpina iepazīstināt lasītājus gan ar ārzemju, gan pašmāju interneta rīkiem, kas ir noderīgi mūsu dzīvē. Šoreiz tie būs taksometru pakalpojumi, kurus mēs biežāk vai retāk katrs izmantojam.

Rīgā ir ap 70 taksometru firmu, Latvijā – ap 200. Katra no firmām var noteikt savu maksu par nobraukto kilometru, iekāpšanas maksu un gaidīšanas laiku. Taksometru firmām ir arī ļoti atšķirīgs auto parks – sākot no 20 gadu veciem Volkswagen līdz pēdējā gada Mercedes.
Nereti esam dzirdējuši arī par taksometru pasažieru apkrāpšanas gadījumiem. It īpaši jau ārzemnieku. Tad aizved pasažieri uz galamērķi pa trīs reizes garāku ceļu nekā nepieciešams, tad paprasa nesamērīgi lielu maksu.

Lai novērstu iepriekš minētās ķibeles, Latvijā tikko ir radies ļoti noderīgs pakalpojums, kas nodrošina taksometru pakalpojumu kontroli: http://etaxi.lv

Lietojot šīs mājas lapas piedāvāto servisu, jūs:
• varat norādīt sava plānotā brauciena galamērķus un iepazīties ar brauciena maršrutu;
• noskaidrot plānotā brauciena kilometrāžu;
• izvēlēties taksometru firmu un redzēt, cik jums izmaksās plānotais brauciens;
• ir arī iespēja meklēt un piedāvāt sevi par ceļabiedru, tādējādi ietaupot uz braucienu.

Tādējādi, lietojot http://etaxi.lv servisu, jūs esat informēti par plānotā brauciena samaksu un maršrutu. Iespēja jūs maldināt un apkrāpt ir minimālas.
Jāatzīmē, ka informācija par dažādām taksometru firmām ir apkopota ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās – Daugavpilī, Siguldā, Tukumā, Dobelē, Saldū, Jēkabpilī, Kuldīgā, Cēsīs un citur.

Ziņas izveidotas 443

8 komentāri par “Taksometru kontrole

  1. Veca karte! Dienvidu tilts vēl joprojām nav!!!
    Pierīgas apbūves informācija uz 2000.gadu. Varējāt svaigāku karti izmantot!

  2. Atbilde ala.
    Etaxi un NeoGeo izmanto Googles karti, kas tiešām ir ļoti nepilnīga.
    Lai labāk orientētos apvidū lūdzu pārslēdzieties uz satelītu attēlu izmantošanu (poga labajā augšējā stūrī).

  3. Viss jau ļoti skaisti, bet tikai 2 kompānijas no tā saraksta arī ievēro savus tarifus sarkanie un zaļie BalticTAXI. Sarkanajiem gan vēl ir “slēptais tarifs” t.i. Jūs braucat pa tarifu pēc km, bet paralēli skaita vēl tarifu par laiku, zaļajiem tāda nav. Alviksas īstais tarifs ir 0,40 LVL – 0,45 LVL, tādu ciparu jūs dabūsiet ja summu izdalīsiet ar kilometriem pēc brauciena. Būtībā ALVIKSA un nosacīti “lētais gals” ir vidējā cenu kategorija, bet servisu sniedz pati zemāko. Melnie mersedesi no lidostas līdz Rīgai ved par 20LVL lētāk nē, tā kā toolis ne sevišķi pareizi rāda. Kā jau minēju tarifus ievēro būtība tikai divas kompānijas …

  4. cik redzu vini nav iereeekinaajushi staavesehanas laiku. parbaudiiju esoshos marshrutus ar kuriem esmu braucis tomeer viss ir par 1Ls dargaaks nekaa noraadiits

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saistītie raksti

Ierakstiet savu meklējamo atslēgvārdu vai frāzi un nospiediet taustiņu Enter, lai meklētu. Nospiediet taustiņu Esc, lai meklēšanu atceltu.

Atpakaļ uz augšu